چهارشنبه, فروردین ۱۳, ۱۳۹۹
موادبهداشتی شیمیایی

موادبهداشتی شیمیایی

آیا میدانید چرا در خامگیاهخواری نباید مواد بهداشتی و آرایشی استفاده بشه و جایگزینشون چیه؟!

جواب:

اون مواد شیمیایی بهداشتی از طریق پوست جذب بدن میشه و رادبکال آزاد زیادی در بدن ایجاد میکنه و رادیکال آزاد عامل اصلی سرطانه به جای شامپو از پودر کتیرا و چوبک استفاده کنید .
فقط از صابون برای شستن دست استفاده کنید اونم از صابونهای بدون عطر و گیاهی مثل صابون زیتون. بدنتون رو موقع حمام با کیسه پارچه ای بدون سفید آب کیسه بکشید.
ما نیازی به مواد شیمیایی برای شستشوی بدن اصلا احتباج نداریم و در این مورد شستشوی مغزی شدیم . روغن نارگیل و کنجد و استخودوس رو قاطی کنید به جای کرم و نرم پوست استفاده کنید .

به جای مرطوب کننده آب خیار و گوجه و گلاب رو قاطی و برای صورت و دست استفاده کنید.

کتاب طبیعت طبیب دکتر جری لی هور رو بخونید تا بفهمید که ما خامگیاهخوارها به کرم ضد آفتاب هم احتیاج نداریم.

ولی پخته خوارها باید حتما استفاده کنند.

مسواک هم خالی بزنید چون در اکثر خمیر دندانها مواد شیمیایی بسیار مضری وجود داره.
بجای روژ لب شیمیایی میتونید دستور روژ لب گیاهی و طبیعی رو در اینترنت سرچ کنید و در خونه درست کنید.

-از اب غلیظ شده لبو با روغن زیتون_

به جای ریمل میتونید از سرمه استفاده کنید . در طول دوره درمان عطر و ادکلن استفاده نکنید و بعد میتونید به مقدار کم فقط روی لباس بزنید و با پوست در تماس نباشه.
آقایون به جای خمیر ریش و افتر شیو از ژل برگ تازه آلورا یا روغن کنجد استفاده کنند .
به جای مام زیر بغل شیمیایی که اکثرشون آلومینیوم در ترکیبش هست از لیموترش تازه استفاده کنید.
به جای ژل سر از ژل کتیرا و روغن زیتون با کنجد بدون بو استفاده کنید. اما برای خوردن از روغنهای فرابکر و بودار استفاده کنید.
هر میوهای رو که میخورید کمی از پوستش رو به پدست صورتتون بمالید.
با مخلوط موز و عسل و روغن زیتون و گلاب بک ماسک خوب برای صورت درستر کنید.

نتیجه کلام: طبیعی زندگی کنید تا همیشه تندرست باشید.

بعدها خواهم گفت بلایی که اسرائیل و ایادیش دارن سرکل دنیا علی الخصوص مسلمانها و ما ایرانی ها می آورند بسیار بسیار بیش این چند جمله است که عرض شد می باشد و چون ادعا دارند قوم برتر هستند و کل دنیا برای آنان آفریده شده و تمام دنیا مخصوصاً مسلمانها باید در اختیار آنان و دراصل رعیت آنان باشند وبایستی فدای آنان شوند به مصیبت ها و معضلات و مشکلاتی گرفتارمان کرده اندکه اصلاً خبر نداریم وبدون آگاهی و توجه با افتخار از آن ها استفاده می کنیم برای سبقت در بیماری و مفارقت از این دنیا ازجمله با مواد شیمیایی، محصولات وابزار آلات،  لوازم خانگی، خوراک، پوشاک و….!

WWW.MOHIE.IR

 

درباره‌ حسین مهدیخانلو

حسین مهدیخانلو / معروف به دکترمحیی / روانشناس و رواندرمانگر / مشاور فردی و خانوادگی / روانشناس و مشاورخانواده / مشاور برخی از مدیران و مسئولین / مشاور و تسهیلگر روابط فردی واجتماعی / متبحر وفعال در حوزه اینیاگرام / مدرس اصول وفنون مذاکره / مدرس ومشاور ارتباطات حضوری و تلفنی مدیران روابط عمومی / مدرس اصول و روشهای زندگی شاد وخانواده موفق باآموزه های دینی وتعالیم الهی/ مبدع و مدرس تکنیک اکسیرموفقیت در زندگی شاد و کسب وکار موفق / مشاور برندسازی، ارتقاع برند و طراحی لوگو / مشاور کسب وکارهای نوین / مدرس کسب وکارهای آفلاین و آنلاین / مشاورمدیران ارشدصنایع وسازمانهای خصوصی و دولتی / مشاورمدیران شهرکهای صنعتی وصنایع / عضو انجمن نانو / عضو انجمن مخترعین / عضو انجمن نخبگان کشور / دانش آموخته دکترای مدیریت کسب وکار / نویسنده کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت / مدیرسایت سرماس WWW.MOHIE.IR / دارای مدرک وپروانه D.A.S از انگلستان / دارای مدرک(D.B.A)از وزارت علوم/ عضونظام ... / مشاور مدیران ومسؤلین کشوری ولشکری ازسال 76 تاکنون/ جوانترین مدیر برگزیده ی شهری در ۲۰ سالگی / دکترحسین مهدیخانلو HOSSEIN MAHDIKHANLOO

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*