پنج شنبه, اسفند ۸, ۱۳۹۸
چگونه شخصیتی قابل احترام در محیط کار داشته باشیم؟!

چگونه شخصیتی قابل احترام در محیط کار داشته باشیم؟!

شما به راحتی می توانید با داشتن یک شخصیت جذاب در محیط کاری با همه افراد به خوبی ارتباط برقرار کنید.

در اینجا یک سری اصول و قاعده را بیان می کنیم که با پرهیز از آن ها می توانید شخصیت قابل احترام در محیط کار داشته باشید.

۱)انصراف از یک پیشنهاد کاری که قبلا آن را قبول کرده اید.
افرادی هستند که به همه چیز پاسخ مثبت می دهند اما همیشه نمی توانند سر قول خود باقی بمانند. اگر این رفتار را ترک نکنید به مرور زمان اعتبار خود را از دست خواهید داد.


۲)شروع یک پروژه یا کار و بعد دست کشیدن از آن
اگر مسئولیتی را قبول می کنید بهتر است آن را تا به انتها انجام دهید. شروع یک کار و رها کردن آن در نیمه راه بدترین کاری است که می توانید انجام دهید.

۳)کنترل خود را از دست دادن
در محیط کاری مواقعی پیش خواهد آمد که فشار کاری زیاد می شود و تنش بالا می گیرد. باید مراقب باشید به صورت افراطی عصبانیت خود را بروز ندهید و یا رفتارهای غیر متعارف از خود نشان ندهید. یاد بگیرید در مواقع حساس خود را مدیریت کنید.


۴)دروغ گفتن
دروغ گفتن به منظور پنهان کردن اشتباهات خود و یا حتی دیگران در محیط کاری می تواند به شدت به شخصیت کاری شما ضربه بزند. با این کار دیگر در میان همکاران خود اعتباری نخواهید داشت.


۵)رها کردن شغل خود بدون اینکه اطلاع رسانی کنید
هنگامی که شغل خود را بی خبر و بدون اینکه اعلام کنید ترک کنید در واقع تمامی پل های پشت سر خود را خراب خواهید کرد و دیگر راه بازگشتی نخواهد بود.

WWW.MOHIE.IR

درباره‌ حسین مهدیخانلو

حسین مهدیخانلو / معروف به دکترمحیی / روانشناس و رواندرمانگر / مشاور فردی و خانوادگی / روانشناس و مشاورخانواده / مشاور برخی از مدیران و مسئولین / مشاور و تسهیلگر روابط فردی واجتماعی / متبحر وفعال در حوزه اینیاگرام / مدرس اصول وفنون مذاکره / مدرس ومشاور ارتباطات حضوری و تلفنی مدیران روابط عمومی / مدرس اصول و روشهای زندگی شاد وخانواده موفق باآموزه های دینی وتعالیم الهی/ مبدع و مدرس تکنیک اکسیرموفقیت در زندگی شاد و کسب وکار موفق / مشاور برندسازی، ارتقاع برند و طراحی لوگو / مشاور کسب وکارهای نوین / مدرس کسب وکارهای آفلاین و آنلاین / مشاورمدیران ارشدصنایع وسازمانهای خصوصی و دولتی / مشاورمدیران شهرکهای صنعتی وصنایع / عضو انجمن نانو / عضو انجمن مخترعین / عضو انجمن نخبگان کشور / دانش آموخته دکترای مدیریت کسب وکار / نویسنده کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت / مدیرسایت سرماس WWW.MOHIE.IR / دارای مدرک وپروانه D.A.S از انگلستان / دارای مدرک(D.B.A)از وزارت علوم/ عضونظام ... / مشاور مدیران ومسؤلین کشوری ولشکری ازسال 76 تاکنون/ جوانترین مدیر برگزیده ی شهری در ۲۰ سالگی / دکترحسین مهدیخانلو HOSSEIN MAHDIKHANLOO

یک نظر

  1. دکترمحیی خیلی عالی بود.
    تشکر از زحمات شما…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*