پنج شنبه, فروردین ۱, ۱۳۹۸
چگونه مدیر شگفت انگیزترباشیم؟!

چگونه مدیر شگفت انگیزترباشیم؟!

اکثر مدیران کارآفرین و موفق نقش بسیار مهمی در تغییر و رشد اقتصادی دارند.

سازمان های امروزی به مدیرانی نیازمند است‎ که تمایل دارند با هنجارهای موجود هماوردی و چالش نمایند.

۱)     بر روی موضوعاتی که نتایج کلیدی به همراه دارند تمرکز کنید
نتیجه همیشه برای مدیران از اهمیت بالایی برخوردار است. شما به عنوان مدیر باید برای سازمان خروجی موفق داشته باشید. با تمرکز بر فعالیت هایی که نتایج کلیدی دارند اثربخشی خود را افزایش خواهید داد.
۲)     به مشتری اهمیت دهید
مشتری در هر کسب و کاری مهمترین موضوع می باشد که هرچقدر در این باره تلاش کنید بازهم شاید کم باشد. اما شما به عنوان یک مدیر مشتریان مختلفی دارید. اولین مشتری شما رئیس شما می باشد که باید در جهت رضایت او تلاش بسیاری کنید. دومین مشتری شما مشتریان خارجی کسب و کار شما می باشد و در نهایت مشتری سوم شما کارمندان شما می باشد.
۳)     به کیفیت توجه کنید
کیفیت کار تا حد زیادی تعیین‌کننده آینده کسب‌وکارتان است. شما به عنوان مدیر معیارهایی برای حوزه مسئولیت خود تعیین می‌کنید. بنابراین معیارهای کیفیتی که برای محصولات و خدمات خود و همچنین برای کارتان در نظر می‌گیرید، بسیار مهم هستند.
به همین دلیل باید بر کیفیت تمرکز کنید، درباره آن صحبت کنید و مدام دیگران را تشویق کنید تا به روش‌های بهبود کیفیت خدمات به مشتریان داخلی و خارجی بیندیشند.
۴)     خلاقیت و نوآوری داشته باشید
همیشه در صدد توسعه محصولات و خدمات جدید باشید. در هر زمانی خلاقیت و نوآوری می تواند به کمک شما بیاید. مزیت رقابتی شما با شرکت های رقیب این است که با استفاده از خلاقیت و نوآوری بتوانید محصول و یا خدمات جدید خود را زودتر در بازار گسترش دهید.
۵)     افراد را پرورش دهید
شما تا ابد نمی توانید کار کنید. باارزش ترین محصول شما می تواند افرادی باشد که بتوانند مدیران بهتری شوند.
به منابع انسانی خود توجه کنید در جهت آموزش آن ها اقدام کنید وبه آنان بهای زیادی بدهید.
WWW.MOHIE.IR

درباره‌ حسین مهدیخانلو

حسین مهدیخانلو / معروف به دکترمحیی / روانشناس ومشاور / روانشناس و مشاورخانواده / مشاور فردی و خانوادگی / مشاور برخی از مدیران و مسئولین / مدرس اصول وفنون مذاکره / مدرس ومشاور ارتباطات حضوری و تلفنی مدیران روابط عمومی / مدرس اصول و روشهای زندگی شاد وخانواده موفق باآموزه های دینی وتعالیم الهی/ مبدع و مدرس تکنیک اکسیرموفقیت در زندگی شاد و کسب وکار موفق / مشاور برندسازی، ارتقاع برند و طراحی لوگو / مشاور کسب وکارهای نوین / مدرس کسب وکارهای آفلاین و آنلاین / مشاورمدیران ارشدصنایع وسازمانهای خصوصی و دولتی / مشاورمدیران شهرکهای صنعتی وصنایع / عضو انجمن نانو / عضو انجمن مخترعین / عضو انجمن نخبگان کشور / کارشناس ارشدمهندسی معماری / دانش آموخته دکترای کسب وکار (DBA)/ نویسنده کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت / مدیرسایت سرماس WWW.MOHIE.IR / طراح پروژه های معماری خاص_میادین والمانها شهری / عضونظام ... / جوانترین مدیرشهری ومشاورمسؤلین کشور ازسال 76 در سن ۲۰ سالگی /

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*