سه شنبه, مرداد ۲۹, ۱۳۹۸
۱۴ سایت حرفه ای آموزش کسب ‌و کارهای اینترنتی رایگان که خوبست هر کارآفرینی آنراببیند

۱۴ سایت حرفه ای آموزش کسب ‌و کارهای اینترنتی رایگان که خوبست هر کارآفرینی آنراببیند

اول عرایضم بایستی خدمتتان بگویم که برای کارآفرین موفق شدن نیاز است تا مهارت‌های زیادی را در زمینه‌های مختلف کسب کنید.

زیرا اگر در حال حاضر نیروهای فعال و همکاران خوب برای انجام مهارت‌های مورد نیاز کسب‌وکارتان ندارید، چاره اینست که بخش عمده‌ای از کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید. در صورتی که اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که کسب‌وکار خودتان را شروع کرده‌اید، قطعا آموزش کسب و کارهای اینترنتی اهمیت بسیار بیشتری برایتان پیدا خواهدنمود.

خودتان واقفیدکه هزینه یادگیری مهارت‌های جدید تخصصی زیاد است و خوشبختانه در سال‌های اخیر سایت‌های آموزش آنلاین کسب و کار اینترنتی افزایش یافته است که در این مقاله نیت آن داریم ۱۴ وب سایت رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی را در زمینه کارآفرینی_ بازاریابی_ مدیریت کسب و کار _برندسازی ومنابعی مشابه آن را خدمتتان معرفی نماییم.

۱- Code Academy
خدمتتان عارضم این وب سایت یک منبع عالی برای آموزش کسب و کار اینترنتی است که به صورت تعاملی زبان‌های مختلف برنامه نویسی مانند HTML, CSS, Javascript, PHP را آموزش می‌دهد. شما می‌توانید مسیر پیشرفت یادگیری خود را بعد از ثبت نام، ذخیره کنید. یادگیری کد نویسی به کارآفرینان در رفع مشکلات کمک می‌کند و در گسترش وب‌سایت یا خدمات خود مانند اپلیکیشین‌ها نیز می‌توانند از این آموزش‌ها استفاده کنند.

۲- Hubspot Academy
یک وب سایت بسیاری عالی که پیشنهادات فوق‌العاده در زمینه Inbound Marketing ( بازاریابی درون‌گرا) ارائه می‌دهد و شما می‌توانید مدارک معتبرتری جهت شرکت در این دوره‌ها دریافت کنید. دوره‌های مطرح شده در Hubspot شامل موارد مانند بهینه سازی وب سایت، لندینگ پیج و مواردی مانند آن است. این مهارت‌ها برای صاحبان کسب‌وکار بسیار کاربردی است و به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند کسب‌وکار خود را رشد دهند.

۳ – Moz
وب‌سایت Moz یکی از معتبرترین وب‌سایت‌های رایج در زمینه سئو و بحث‌های فنی است که در آن دوره‌های تخصصی نیز آموزش داده می‌شود.

اگر آمادگی دارید تا بهینه سازی موتورهای جستجوگر را یاد بگیرید، می‌توانید از دوره‌های تخصصی و فوق‌العاده Moz استفاده کنید. این دوره‌ها به شما کمک می‌کند تا نکاتی درباره میزان مشاهده وب سایت را یاد گرفته و به کار ببندید.

Moz یکی از بهترین‌وب‌سایت‌های آموزش کسب و کار اینترنتی است که علاوه بر‌ داشتن آکادمی، ویبنارهای( زنده و ضبط شده) و راهنمایی برای افرادی مبتدی در زمینه سئو، شبکه‌های اجتماعی و لینک بیلدینگ دارد.

۴- LearnVest
ناگفته نماند موفق‌ترین کارآفرینان می‌دانند که چگونه پول خود را در دو وجهه کسب‌وکار و زندگی شخصی خود مدیریت کنند. در وب‌سایت learn vest کلاس‌های مالی جذابی وجود دارد که برخی از این دروس مالی به صورت رایگان ارائه شده است که می‌تواند به کارآفرینان کمک کند تا بتوانند بحث‌های مالی خود را دنبال کنند.

۵- eDX
eDX یک وب سایت رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی است که بیش از
حدود۳۰۰ دوره در موضوعات مختلف دارد. دوره‌هایی مانند آنالیز مالی و تصمیم‌گیری، کارآفرینی و آیامیدانیدمشتریان شما چه کسانی هستند؟

بایستی عرض کنم این دوره‌ها لزوما مرتبط با کسب و کار نیستند، اما می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های زیادی در ارتباط با صنعت خود کسب کنید.

۶- Khan Academy
خان آکادمی یک نمونه عالی از وب‌سایت‌های آموزش کسب و کار اینترنتی است که امکان ایجاد دسترسی به آموزش و پروش در ریاضیات، علوم، هنر، تکنولوژی و سایر موارد ایجاد شده است. بیش از ۰۰۰/۱۰۰ تمرین آموزشی تعاملی وجود دارد. علی رغم اینکه بسیاری از دوره‌ها مخصوص دانش آموزان دبیرستانی است ولی دوره‌های متعدد دیگری وجود دارد که همه افراد می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

۷- MIT Open Courseware
این وب‌سایت یک بهترین‌های وب‌سایت‌های آموزش کسب و کار اینترنتی است که دورهه‌های بسیار کاربردی آموزش داده می‌شود. در این وب سایت یک صفحه کارآفرینی موجود است که لیستی از دوره‌های موجود برای صاحبان کسب‌وکاران لیست شده است.

۸- Kutztown University of Pennsylvania
این دانشگاه چیزی درحدود ۱۰۰ دوره رایگان کالج‌های مختلف را دارد که برای کارآفرینان بسیاربسیار مناسب است. برخی از دوره‌های به اشتراک گذاشته شده در این وب‌سایت عبارتند از #برنامه‌ریزی کسب‌وکار، عملیات و مدیریت و مباحث مرتبط با مالیات شرکت‌های کوچک است که برای کارآفرینان و بنیان‌گذارهای #کسب‌وکارها و #استارتاپ‌ها می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

۹ – Coursera
Coursera یک وب سایت آموزش کسب و کار اینترنتی است که مانند MIT Open Courseware با همکا

ری ۱۱۴ مجموعه اقدام به تولید دوره‌های رایگان برای حدود ۱۰ میلیون کاربر کرده است. یکی از مزایای وب سایت Coursera این است که دوره‌های بسیار ویژه‌ای با موضوع‌های تخصصی مانند” نوآوری برای کارآفرینان: از ایده تا بازار” که توسط دانشگاه مریلند تهیه شده است، را برای کاربران به اشتراک گذاشته است. تنوع و گستردگی شرکا و تولید کنندگان به شما این امکان را می‌دهد که از میان دوره‌های موجود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

۱۰- OpenCulture
این یک وب سایت آموزش کسب و کار اینترنتی نیست بلکه یک وب سایت جمع‌آوری و به اشتراک گذاری منابع رایگان از سراسر وب است. این وب سایت شامل لیستی از ۱۵۰ دوره رایگان و عالی آموزش کسب و کار اینترنتی است که کلاس‌ها در iTunes و سایر کلاس‌ها به صورت ویدئویی و صوتی ارائه می‌شود. این سایت هم‌چنین دارای لیست کتاب‌های رایگان، مدارک دوره‌ها و سایر دوره‌های آنلاین مفید دیگری است.

۱۱- YouTube
در نگاه اول شاید YouTube گزینه آموزشی چندان مناسبی برای کاربران نباشد ولی این در حالی است که یوتیوب یکی از بزرگترین موتورهای جستجو در جهان است. چون به معنای واقعی ویدئوهای آموزشی جذابی را به نمایش می‌گذارد. از گفتگوهای TED تا سخنرانی‌های جذاب در زمینه آموزش کسب و کار اینترنتی که می‌توانید به رایگان مشاهده کنید.

۱۲- Alison
این وب‌سایت دوره‌های آنلاین رایگان را از معتبرترین برندها مانند گوگل، مایکروسافت و … را به اشتراک گذاشته شده است. در این وب‌سایت بیش از ۶۰۰ دوره برای بیش از ۴ میلیون کاربر به اشتراک گذاشته شده است و موضوعات تخصصی و جذابی مانند سواد اقتصادی، توسعه شخصی و مهارت‌های کسب‌وکار را آموزش می‌دهد.

۱۳- Podcasts
با توجه به اینکه پادکست‌ها یک دوره رسمی نیستند ولی فوق‌العاده هستند و مورد استقبال خوبی از سوی کاربران قرار گرفته است. پادکست‌ها می‌تواند یک راه خوب برای تبدیل شدن به یک کارآفرین باشد. پادکست‌ها را می‌توانید از طریق کامپیوتر یا از طریق iTunes و نرم‌ افزارهای مرتبط برای اندروید گوش دهید

در حال حاضر پادکست‌هایی مانند Entrepreneur of Fire هزاران نفر مخاطب دارد و به عنوان یک منبع خوب برای آموزش کسب و کار اینترنتی و سایر تخصص‌ها شناخته می‌شود.

۱۴-  MOHIE.IR
باتجربه ای بالغ بر۲۵ سال فعالیت درزمینه ی برندسازی _ بازاریابی _ کسب وکارهای خاص ومشاوره درروانشناسی بازار و بازارسازی توسط تیم دکترمحیی میباشدکه به راحتی ورایگان می توانید ازآن بهره مند شوید👇

WWW.MOHIE.IR

 

درباره‌ حسین مهدیخانلو

حسین مهدیخانلو / معروف به دکترمحیی / روانشناس و رواندرمانگر / مشاور فردی و خانوادگی / روانشناس و مشاورخانواده / مشاور برخی از مدیران و مسئولین / مشاور و تسهیلگر روابط فردی واجتماعی / مدرس اصول وفنون مذاکره / مدرس ومشاور ارتباطات حضوری و تلفنی مدیران روابط عمومی / مدرس اصول و روشهای زندگی شاد وخانواده موفق باآموزه های دینی وتعالیم الهی/ مبدع و مدرس تکنیک اکسیرموفقیت در زندگی شاد و کسب وکار موفق / مشاور برندسازی، ارتقاع برند و طراحی لوگو / مشاور کسب وکارهای نوین / مدرس کسب وکارهای آفلاین و آنلاین / مشاورمدیران ارشدصنایع وسازمانهای خصوصی و دولتی / مشاورمدیران شهرکهای صنعتی وصنایع / عضو انجمن نانو / عضو انجمن مخترعین / عضو انجمن نخبگان کشور / کارشناس ارشدمهندسی معماری / دانش آموخته دکترای مدیریت کسب وکار / نویسنده کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت / مدیرسایت سرماس WWW.MOHIE.IR / طراح پروژه های معماری خاص_میادین والمانها شهری (DBA)/ عضونظام ... / مشاور مدیران ومسؤلین کشوری ولشکری ازسال 76 تاکنون/ جوانترین مدیر برگزیده ی شهری در ۲۰ سالگی / دکترحسین مهدیخانلو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*